Výsledky ročníku 2014 pořadí v soutěži
Poř. | Tým a jméno | Cel. | Nej.č. | Okr. | Ke 1 | Lú 2 | Zl 3 | Ha 4 | Sv 5 | Ni 6 | Ko 7 | Hr 8 | Sp 9 | Ľu 10 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lúčka | 20 | 14,84 | SB | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |
2. | Ľubovec | 17 | 15,29 | PO | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |
3. | Hrabovec | 15 | 15,55 | BJ | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |
4. | Hankovce | 13 | 15,79 | BJ | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |
5. | Revúčka | 11 | 16,10 | RA | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |
6. | Hermanovce | 9 | 16,09 | PO | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |
7. | Hermanovce "A" | 8 | 16,51 | PO | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |
8. | Kecerovské Kostoľany Kecerovce | 7 | 16,52 | KE | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |
9. | FIRE RacingSport | 6 | 16,31 | KE | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |
10. | Vyšná Voľa | 5 | 16,62 | BJ | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |
11. | Nižné Ružbachy | 0 | 15,51 | SL | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |
-. | Terňa | 0 | 15,91 | PO | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |
-. | Zlaté | 0 | 16,22 | BJ | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |
-. | Rokytov | 0 | 16,51 | BJ | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |
-. | Slovenské Nové Mesto | 0 | 16,92 | TV | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |
-. | Reľov | 0 | 16,93 | KK | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |
-. | Uzovské Pekľany | 0 | 17,30 | SB | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |
-. | Sveržov | 0 | 17,45 | BJ | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |
-. | Vtáčkovce | 0 | 17,83 | KE | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |
-. | Krivany | 0 | 18,09 | SB | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |
-. | Chmiňany | 0 | 19,65 | PO | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |
-. | Kvačany | 0 | 62,04 | LM | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |
-. | Bijacovce | 0 | NP | LE | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |
-. | Šarišské Michaľany | 0 | NP | SB | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
Poř. | Tým a jméno | Cel. | Nej.č. | Okr. | Ke 1 | Lú 2 | Zl 3 | Ha 4 | Sv 5 | Ni 6 | Ko 7 | Hr 8 | Sp 9 | Ľu 10 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lúčka | 10 | 18,72 | SB | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |
2. | Sveržov | 8 | 20,02 | BJ | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |
3. | Terňa | 6 | 19,59 | PO | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |
4. | Jarovnice | 5 | 19,75 | SB | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |
5. | Šarišské Michaľany | 0 | 26,99 | SB | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |
-. | Chmiňany | 0 | 46,71 | PO | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |
-. | Spišská Sobota | 0 | NP | PP | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
Celkem se účastnilo: 31 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: